Dostawa i uzupełnianie zapasów tuszy i tonerów

Odbierz nowe tusze

i tonery w mniej niż 1h


Skorzystaj z innowacyjnej usługi TONERY NA STAN i miej pewność, że w Twojej firmie już nigdy nie zabraknie tuszy i tonerów do drukowania.


Zamów dostawę


Dostawa tuszy i tonerów od Golden Line, dlaczego warto?


  • Utrzymujesz bezpieczny zapas tonerów


W Twojej firmie zawsze znajduje się kilka tonerów więcej, dzięki czemu możesz drukować bez żadnych obaw o ewentualne braki.


  • Płacisz tylko za faktyczne zużycie


Zapasy tuszy i tonerów utrzymywane są całkowicie za darmo. To oznacza, że płacisz wyłącznie za materiały, które odpakujesz i wykorzystasz.


  • Zyskujesz regularne i bezpłatne dostawy


Jeśli ulegną Twoje zapasy uszczupleniu – wystarczy kontakt z naszą obsługą. Ekspresowo zapewnimy szybką i darmową dostawę nowych materiałów.


Zamów dostawę
aCennik tuszy i tonerów dostępnych w ekspresowej dostawie

Sprawdź, jak kształtują się ceny naszych produktów. Pamiętaj, że w naszej ofercie znajdziesz zarówno oryginalne tusze i tonery, jak i doskonałej jakości zamienniki Golden Line oraz ekonomiczne tonery NovoJak działa ekspresowa dostawa tonerów?


Zamawiaj produkty drukujące w 3 prostych krokach:


1. Przyjmujemy zlecenie


Skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie bądź poprzez formularz.
2. Przygotowujemy ofertę


Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my przedstawimy Ci najbardziej dopasowaną ofertę.

3. Dostarczamy tonery

Zaakceptuj wycenę, a my zadbamy, aby w Twojej firmie już nigdy nie zabrakło materiałów do drukowania.

Dostawy i uzupełnianie tonerów oraz tuszySkontaktuj się tak, jak Ci wygodnie.

Zadzwoń na infolinię: +48 801 565 100

Telefon komórkowy: +48 509 179 179

E-mail: kontakt@golden-line.pl


Przejdź do strony kontaktowej

Dostawa Tonerów - Dostawy i uzupełnianie tonerów oraz tuszy

Zapoznałem się z informacją o przetwarzaniu moich danych osobowych oraz Polityką Prywatności i plików cookies

Administratorem Twoich danych osobowych jest Golden Line Sp. z o.o., z siedzibą w Rzeszowie (35-506), ul. Krakowska 150, nr NIP 5170395649, nr REGON 381686462, KRS 0000754938, adres e-mail: kontakt@golden-line.pl W związku z funkcjonowaniem formularzy kontaktowych dostępnych na stronie www.golden-line.pl możemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu: świadczenia usług drogą elektroniczną dostępnych w ramach aplikcji internetowej golden-line.pl oraz udzielenia odpowiedzi na pytania zgłoszone za pośrednictwem formularzy kontaktowych. Zgodnie z RODO przysługują Ci następujące prawa: prawo do dostępu do przetwarzanych danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do sprzeciwu w odniesieniu do danych przetwarzanych na podstawie uzasadnionego interesu administratora. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności i plików cookies.